Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami aparatów słuchowych

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości aparaty słuchowe od najlepszych światowych producentów. Bliska współpraca z wiodącymi na rynku markami daje nam natychmiastowy dostęp do nowych i innowacyjnych technologii.

Audibel

Aparaty słuchowe Audibel to nowoczesne urządzenia stworzone przez amerykańskiego producenta, które dzięki zaawansowanym technologiom z powodzeniem wspomagają słyszenie nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Aparaty słuchowe Audibel występują w kilku poziomach zaawansowania technologicznego i mogą być dopasowane do każdego stopnia niedosłuchu

Audio Service

Audio Service producent aparatów słuchowych z siedzibą w Löhne, Niemcy. Do dzisiaj firma pozostaje wierna swojemu celowi określonemu w chwili powstania w 1977 roku: pomagać ludziom w powrocie do aktywnego życia dzięki wysokiej jakości aparatom słuchowym i w ten sposób ponownie wnosić do ich życia radość. Aparaty słuchowe Audio Service są dostępne wyłącznie u wyspecjalizowanych protetyków słuchu zajmujących się aparatami słuchowymi.

Bernafon

Bernafon został założony w Szwajcarii 1946 roku przez Hansa Gfellera, młodego studenta wydziału inżynieryjnego, który postanowił pomóc swojemu niedosłyszącemu ojcu. W szwajcarskich laboratoriach tworzą doskonałe aparaty słuchowe, specjalistyczne oprogramowanie audiologiczne, aplikacje dla Użytkowników oraz akcesoria do łączności bezprzewodowej.

 

 

Interton

Firma Interton jest częścią duńskiej grupy GN, firmy specjalizującej się w poprawianiu jakości życia swoich niedosłyszących odbiorców poprzez opracowywanie inteligentnych rozwiązań audio, dzięki którym ich użytkownicy mogą słyszeć więcej, robić więcej i korzystać z życia w znacznie szerszym zakresie niż możesz przypuszczać.

 

 

Phonak

Szwajcarska firma Phonak już od ponad 70 lat zajmuje się opracowywaniem, produkcją i dystrybucją zmieniających życie rozwiązań z zakresu wspomagania słyszenia. W kreatywny sposób stawia czoła ograniczeniom technologicznym, promując innowacyjne rozwiązania, które pomagają ludziom słyszeć, rozumieć oraz doświadczać całego bogactwa pejzaży dźwiękowych, w które obfituje życie.

ReSound

ReSound to jeden z największych, najbardziej zaawansowanych producentów i dystrybutorów aparatów słuchowych na świecie. Aparaty słuchowe ReSound są sprzedawane w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie oraz w ponad 40 krajach na całym świecie.

Signia

Signia jest jedną z wiodących marek w świecie aparatów słuchowych. Naszą misją jest poprawa słyszenia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom kształtujących trendy w dziedzinie audiologii.

Sonic

Sonic, opierając się na czterech podstawowych zasadach, opracowuje wspomagające słyszenie produkty z myślą o potrzebach pacjentów i protetyków.

 

Starkey

Dzięki wizji i zaoptymalizowanej strategii Starkey jako największy amerykański producent aparatów słuchowych dąży do wykreowania aparatu słuchowego jako urządzenia wspierającego Naszych pacjentów w wielu obszarach ich życia. Mając na uwadze ich zdrowie fizyczne, psychiczne, aktywność oraz relacje międzyludzkie.