„Wady słuchu stały się chorobą cywilizacyjną”

– mówi prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. – Kiedyś uznawano niedosłuch siedemdziesięciolatka za normalną rzecz. Rozwój cywilizacyjny, wszechogarniający nas hałas, słuchawki douszne, głośna muzyka od wczesnego dzieciństwa, a także leki ototoksyczne, zaburzenia krążenia czy przemiany materii sprawiają, że ta granica z 70 lat przesuwa się do 50 lat. Na szczęście możemy pomóc prawie każdemu pacjentowi z zaburzeniami słuchu – od dziecka po stulatka”.

Zaburzenia słuchu prowadzą do wielu dolegliwości i ogólnego pogorszenia funkcjonowania człowieka. Powoduje coraz gorszą jakość życia Pacjenta, ale nie tylko. To często również wspólny problem ich członków rodzin. Zaproś osobę dotkniętą utratą słuchu na konsultację z protetykiem słuchu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla lepszego słyszenia.

Niezależnie od tego, jaki masz rodzaj ubytku słuchu, z przyjemnością udzielimy Ci pomocy. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo aparaty słuchowe przeznaczone do wszystkich wad słuchu – od lekkiego, umiarkowanego oraz te bardzo mocne dedykowane dla głębokich niedosłuchów. Nasi wykwalifikowani protetycy słuchu z wieloletnim doświadczeniem udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Państwa problemu.