Jesteśmy dwójką serdecznych znajomych i pasjonatów protetyki słuchu. Nasza przygoda zaczęła się od wspólnej pasji do dźwięku i troski o słuch innych. Dziś z dumą przedstawiamy Wam naszą firmę, gdzie serce i pasja są kluczowymi elementami naszej pracy. Razem tworzymy nie tylko usługi protetyki słuchu, ale także miejsce, gdzie dźwięk staje się wyjątkowym doświadczeniem. Witamy Was w świecie, który kochamy.

Nasze umiejętności, poparte licznymi certyfikatami, pozwoliły nam stworzyć miejsce, w którym najwyższa jakość usług i indywidualna pomoc idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli u siebie pierwsze objawy problemów ze słuchem tj. problemy ze zrozumieniem mowy, ból lub uczucie zatkanego ucha, niedosłuch, szumy uszne lub inne objawy mogące wskazywać na dolegliwości uszu.

Do zobaczenia.

Martyna Grzybowska & Jan Marciniak

  • wykwalifikowany personel
  • nowoczesny sprzęt diagnostyczny
  • najwyższa jakość usług
  • indywidualna pomoc
  • szeroki wybór aparatów
  • atrakcyjne ceny
  • świadczenia w ramach NFZ

adaudio

Recepta na dobry słuch

cropped-profilowe-1.png

1. Rejestracja

Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby ustalić dogodny termin spotkania

te. 577 832 000 | 577 832 666

cropped-profilowe-1.png

2. Konsultacja

Wizyta u protetyka słuchu jest pierwszym krokiem w kierunku poprawy słyszenia. Podczas wizyty Pani Martyna lub Pan Janek zbadają Twój słuch i zdiagnozują lub wykluczą ewentualne problemy słuchowe.

cropped-profilowe-1.png

3. Diagnoza

Po uzyskaniu wyników będziesz wiedział, czy potrzebujesz porady laryngologicznej, terapii czy urządzenia, które będzie wspomagało Twoje słyszenie.

cropped-profilowe-1.png

4. Pomoc

Skorzystaj z bezpłatnego wypożyczenia aparatu słuchowego na okres 7 dni, aby sprawdzić, jak poprawi on Twój komfort słuchania.

Nasz cel to skuteczna korekta Twojej wady słuchu, abyś mógł cieszyć się lepszym komfortem życia. Nasze starania skupiają się na tym, abyś mógł jak najlepiej rozumieć mowę. Gdy wybierasz Diagnostykę i Terapię Słuchu Belsono, oddajesz się w ręce najlepszych specjalistów.

Wszystkie diagnostyczne badania słuchu wykonujemy w specjalistycznej komorze ciszy. Nazywamy ją potocznie świątynią ciszy. Panuje w niej niesamowity spokój i cisza, po to by wszystkie wyniki były jak najrzetelniejsze i wiarygodne.

Przekonaj się sam, zadbaj o siebie i zbadaj swój słuch!

Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami aparatów słuchowych tj. Signia, Audio Service, Starkey, Interton, Phonak, ReSound, Sonic, Bernafon, Audibel.

Portfolio produktowe tych marek oparte jest na rewolucyjnej technologii zapewniającej doskonałą jakość dźwięku i zrozumiałość mowy.

Nasz zespół

mgr Martyna Grzybowska
Protetyk słuchu
Zobacz więcej
Jan Marciniak
Protetyk słuchu
Zobacz więcej

Najnowsze artykuły