Aparaty słuchowe ładowalne zyskują coraz większą popularność wśród Pacjentów. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim na wybór wpływa: łatwość ich obsługi, dbałość o środowisko oraz przede wszystkim wygoda. 

Włożenie aparatów słuchowych do ładowarki na noc jest o wiele prostsze, niż wymiana małych baterii co kilka dni. Szczególnie dla osób, które mają słaby wzrok czy ograniczoną sprawność manualną. 

Aparaty słuchowe z ładowarką – i co dalej? 

Dzięki zintegrowanej i wbudowanej baterii litowo-jonowej możesz użytkować aparaty słuchowe bez wymiany baterii. Użytkowanie tych aparatów jest możliwe dzięki bardzo przyjaznej dla użytkownika przenośnej ładowarce. Dzięki niej aparaty możemy ładować każdego dnia tak jak to robimy w przypadku telefonów komórkowych. Korzystanie z ładowarki jest niezwykle proste – diody LED pokazują aktualny poziom naładowania baterii. 

Pełne naładowanie baterii w aparatach słuchowych pozwala na 30 godzin ciągłego użytkowanie. Ładowanie jest proste – należy umieścić aparaty słuchowe w ładowarce na noc, a rano będą gotowe do użytku. Co w przypadku gdy przed snem zapomnicie Państwo odłożyć je do ładowarki? Zaledwie 30 minut ładowania pozwoli użytkować aparaty przez kolejne 8 godzin.

Jeśli stoisz przed wyborem zakupu aparatów słuchowych, ale zastanawiasz się nad wyborem opcji: ładowalne aparaty słuchowe czy aparaty słuchowe na baterie – zadzwoń i umów się na konsultację z naszymi protetykami słuchu

577 832 000

577 832 666